Dokładne elektroniczne ciśnieniomierze krwi firmy boso Bosch&Sohn

Dokładne elektroniczne ciśnieniomierze krwiTylko dokładne ciśnieniomierze krwi zapewniają rzetelny pomiar. Z tego względu, podczas wyboru ciśnieniomierza, zwróć uwagę na standardy jakościowe, które zostały ocenione przez niezależne organizacje branżowe i konsumenckie. Standardy te spełniają aparaty firmy boso Bosch & Sohn, które od lat zdobywają laury najbardziej dokładnych ciśnieniomierzy elektronicznych.

Niemiecka fundacja konsumencka Stiftung Warentest przeprowadziła ostatnio testy ciśnieniomierzy krwi i jeszcze raz określiła aparaty firmy boso jako zwycięzcę testu w kategorii ciśnieniomierzy elektronicznych. Ciśnieniomierze automatyczne boso regularnie zdobywają najwyższe pozycje w testach produktowych wykonywanych przez Stiftung Warentest.

W ostatnim teście, tylko 3 modele ciśnieniomierzy zostały ocenione jako „dobre” („GUT”), z których dwa, to modele zgłoszone do testów przez boso. Wysoka jakość tych dwóch urządzeń została potwierdzona ponadto w przypadku pozostałych modeli nowej serii ciśnieniomierzy boso klasy premium, które bazują na podobnej technologii.

 Ciśnieniomierz elektroniczny medicus X  Ciśnieniomierz nadgarstkowy Medistar+

boso Medicus X

naramienny

boso Medistar+

nadgarstkowy

Bardzo dobre parametry ciśnieniomierzy boso zostały potwierdzone przez testy przeprowadzone przez inne niezależne organizacje branżowe.

Niemiecki Związek Nadciśnienia Tętniczego (GHS) już wiele lat temu wskazał na wysoką jakość urządzeń boso, a nowa seria aparatów boso przeszła z pełnym sukcesem rygorystyczne kryteria testów przeprowadzonych przez Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego (ESH). Wszystkie 6 urządzeń poddanych testom zostało uznanych jako precyzyjne. Poniżej znajdują się linki do najbardziej popularnych modeli, które brały udział w badaniu ESH.

boso Medicus Exclusive

Najbardziej zaawansowany elektroniczny ciśnieniomierz boso.

Potrójny pomiar, funkcja mowy i inteligentne pompowanie.

Mankiet 22-42 cm. Pamięć 90 pomiarów (wbudowany zegar).

Zaawansowany ciśnieniomierz elektroniczny Exclusive 

boso Medicus Family 4

Ciśnieniomierz z pamięcią dla wielu członków rodziny.

Inteligentne pompowanie. Ocena stopnia nieregularności rytmu.

Mankiet 22-42 cm. Pamięć 60 pomiarów x 4 osoby (wbudowany zegar).

Dostępna jest też starsza, ale nadal bardzo popularna wersja dla 2 osób: boso Medicus Family 2.

Ciśnieniomierz elektroniczny dla rodziny

boso Medicus Vital

Wiele możliwości w korzystnej cenie.

Inteligentne pompowanie. Ocena stopnia nieregularności rytmu.

Mankiet 22-42 cm. Pamięć 30 pomiarów.

Ciśnieniomierz elektroniczny Vital

boso Medicus X

Prosty w obsłudze i najbardziej istotne funkcje podstawowe.

Inteligentne pompowanie.

Mankiet 22-32 cm.

Ciśnieniomierz elektroniczny prosty i podstawowy

boso Medistar+

Ciśnieniomierz nadgarstkowy.

Pamięć 90 pomiarów.

 

Ciśnieniomierz nadgarstkowy Medistar

Ciśnieniomierze boso nie tylko zapewniają wysoką jakość pomiaru ciśnienia, są również szczególnie łatwe w użyciu i potrafią nawet wykryć arytmię serca (np. skurcze przedwczesne, migotanie przedsionków itp.).

Marce boso można zaufać, o czym świadczą badania rynku API (GfK 01/2016), które wykazały, że już 96% niemieckich lekarzy rodzinnych, praktyków medycznych i internistów polega na urządzeniach firmy boso. Są to przede wszystkim wysokiej klasy mechaniczne ciśnieniomierze zegarowe, które posiadają też wersje dla osób dokonujących pomiaru samodzielnie w domu.

Wyniki pokazane przez konsumencką organizację Stiftung Warentest są pięknym uznaniem generalnej filozofii firmy boso: ciśnieniomierze krwi produkowane z najwyższą jakością i precyzją dla wszystkich – od sektora profesjonalistów medycznych do użytkowników domowych.

Zobacz również:

image_print

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *